RSS not configured

Facebook
RSS

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – medycyna plastyczna ma dla szereg opcji, jakie w szybki sposób usuną te problemy oraz znacząco polepszą komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany bywa w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest używany również dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy ustalane są w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej i redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – przywraca prawidłowe działanie całego narządu.
Rezultatem jest polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog Michalik Wrocław

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

drewno kominkowe pia

Kominek w mieszkaniu to niezwykle potrzebne urządzenie. Przede wszystkim sprawia ...